Масаж

Якісний масаж у Львові в комфортному салоні Lavinell

Серед усіх SPA процедур послуги масажу є найбільш затребуваними. На сьогодні ми можемо насолодитися не менш, ніж сотнею масажних напрямків і практик. Масаж є активним лікувальним методом, який виконують руками або з допомогою спеціальних рухів з використанням спеціального обладнання з метою досягнення лікувального чи косметологічного ефекту. У здорової людини є природнє бажання підтримувати м'язи в тонусі, знімати набряклість та втому. Якщо ж вас турбують біль у спині або шиї, були травми на ногах або руках, то звичайно масаж сприятиме поліпшенню функціонування м'язів і опорно-рухового апарату. Для посилення ефективності послуги масажу проводять з використанням масажних масел, гелів або лікувальних мазей. Існують дві школи масажу, які відрізняються одна від одної механізмами дії та технікою виконання. Послуги масажу є ефективними при профілактиці захворювань опорно-рухового апарату.

Навіщо потрібен масаж?

Оздоровчий масаж – один з елементів здорового способу життя. Записуватись на послуги масажу необхідно до грамотного професіонала, Ви відпочиваєте, але насправді – м'язи отримують навантаження. Ви працюєте на своє здоров'я, на своє майбутнє. На себе. Працюєте лежачи, в теплі, під приємну, розслаблюючу музику, коли про Ваше здоров'я піклуються чуйні руки професійного фахівця з масажу. Серед послуг, які надає наш професійний масажист представлено практично всі види масажу.

Які результати ви отримуєте після масажу?

Існує просто величезна кількість масажних практик, такі процедури можуть проводитися для:
  • поліпшення загального стану організму;
  • підвищення імунітету;
  • лікування конкретних патологій; відновлення після операцій та захворювань;
  • поліпшення стану шкіри;
  • підвищення тонусу тіла;
  • усунення больових відчуттів;
  • розслаблення м'язів.
Послуги масажу покращують постачання суглобів і прилеглих тканин кров'ю, зв'язки стають більш еластичними, збільшується амплітуда рухів в тазостегновому, плечовому, ліктьовому, міжхребцевих суглобах. Внаслідок перенесених навантажень і мікротравм в суглобах можуть спостерігатися малорухливість, набряклість. За допомогою масажу можна не тільки позбутися від цих хворобливих явищ, а й попередити їх. Крім того, вчасно проведений масаж попереджає пошкодження хрящової тканини, що веде до виникнення артрозу.

Кому необхідний масаж?

Масаж є необхідний представники найрізноманітніших професій, які змушені проводити велику кількість часу на роботі в сидячому або ж просто статичному, положенні. При такій роботі спостерігаються неприємні відчуття в області. Як тільки ви помічаєте такі неприємні відчуття або дискомфорт з боку опорно-рухового апарату, необхідно виправляти цю ситуацію та якомога швидше записатися на лікувальний або релаксуючий масаж. В нашому салоні надаємо послуги масажу: антицелюлітного, медового, лімфодренажного, релаксуючого, спортивного та ін. Послуги масажу проводить кваліфікований масажист з досвідом роботи.


Масаж голови

Масаж голови

Тривалість - 20 хв
Модель:Масаж голови
Масаж комірцевої зони

Масаж комірцевої зони

Тривалість - 20 хв
Модель:Масаж шиї
Розслабляючий на все тіло

Розслабляючий на все тіло

Тривалість - 90 хв
Модель:Розслабляючий масаж
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)