Яка пора року є найкращою, щоб позбутися пігментних плям?

Яка пора року є найкращою, щоб позбутися пігментних плям?

09.12.2021

Будь-яка процедура проведена в кабінеті косметолога буде недостатньо ефективною без регулярного домашнього догляду Зима – це  час, коли можна сміливо вирішувати всі проблеми, що виникли в результаті літнього перебування на сонці, і в цілому оздоровлювати й омолоджувати шкіру. Взимку найкраще лікувати проблему гіперпігментації. Що таке порушення пігментації?..

Що необхідно знати про ДМАЕ?

Що необхідно знати про ДМАЕ?

01.06.2021

     Після 25 років сповільнюються процеси вироблення колагену та еластину, а також вироблення гіалуронової кислоти. Це призводить до появи зморшок, втрати шкірою тонусу та тургору. На сьогодні салони пропонують процедури мезотерапії з використанням ДМАЕ. Така процедура дозволяє досягти максимального результату в питаннях омолодження  епідермісу в найкоротші терміни. ..

Пептиди – компоненти молодості та здорового вигляду шкіри.

Пептиди – компоненти молодості та здорового вигляду шкіри.

21.04.2021

Які проблеми вирішує пептидна косметика?           З віком в шкірі зменшується кількість протеїну та колагену, окрім того старіння шкіри на 80-90 % спричинене впливом зовнішньої агресії з боку навколишнього середовища. При використані пептидної косметики можна досягнути оновлення та омолодження шкіри. З початку 20-го століття почалося активне дослідж..

Чому шкірі потрібен захист від сонця?

Чому шкірі потрібен захист від сонця?

05.04.2021

          Вплив ультрафіолету на шкіру має накопичувальний характер.  Перебувати на сонці без захисту не можна після салонного та домашнього догляду з AHA-, BHA- та PHA-кислотами, ретинолом і його похідними. Шкіра в цьому випадку стає більш чутливою до UV-випромінювання. Розрізняють два види УФ-поменів УФА (довгохвильові промені) та УФВ (короткохвильові промені). УФВ ..

Сонцезахисні засоби. Міфи та реальність.

Сонцезахисні засоби. Міфи та реальність.

23.03.2021

          Незабаром літо!  Дехто вже планує відпустку, а значить саме час поговорити про сонцезахисні засоби. Після довгої зими і морозів особливо хочеться поніжитися на сонечку. Як безпечно насолоджуватися сонцем? Потрібно правильно підібрати косметичний засіб з SPF-захистом. Ми підібрали найбільш поширені міфи щодо косметичних засобів з SPF-захистом.   ..

АНА-кислоти – «кислоти молодості»

АНА-кислоти – «кислоти молодості»

16.02.2021

          Альфа-гідрокси кислоти (АНА) були виявлені у фруктах, звідси і ще одна їхня назва «фруктові». В природі вони також зустрічаються і в цукровій тростині, кислому молоці і старому вині. Існують бета-гідрокси кислоти. Основна відмінність між ними − це їх розчинність в жирах. АНА-кислоти розчиняються тільки у воді, в той час як ВНА-кислоти є жиророзчинними. В цій стат..

Яким повинен бути ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД за шкірою обличчя.

Яким повинен бути ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД за шкірою обличчя.

01.10.2020

          Слід дотримуватися  простих правил, що  дозволять Вам правильно подбати про своє обличчя і підкреслити Вашу природну красу.           В першу чергу догляд за обличчям має бути поетапним та комплексним. Ретельне, але м'яке щоденне очищення і гарний зволожуючий догляд допоможуть зберегти шкіру здоровою протягом довгого періоду ..

рН  – чому це значення настільки важливе для шкіри?

рН – чому це значення настільки важливе для шкіри?

04.08.2020

                 Шкіра людини завжди однакова, і все ж дуже різна: чоловіча і жіноча, дуже світла і темніша, або ж суха, жирна і чутлива — і для кожної потрібен окремий догляд. Кожен тип шкіри має свій відповідний рівень рН. Значення рН є мірою концентрації кислоти в водному розчині і описує силу кислоти або основну ..

Чому LaviNell Cosmetics?

Чому LaviNell Cosmetics?

07.03.2020

Очевидна і найвагоміша причина вибрати  LaviNell  Cosmetics – це наш натуральний та органічний склад. У ньому містяться тільки корисні інгредієнти для шкіри. Професійна лінійка LaviNell не містить  хімікатів, токсинів та агресивних консервуючих систем.  Висока кількість активних речовин гарантує не тільки безпеку, але і високу ефективність засобів догляду. ..

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)