Освітлююча маска з ефектом стимуляції колагену Collagen Stimulating Face Mask, рН - 4.5

Collagen Stimulating Face Mask – це маска з ефектом освітлення та стимуляції виробітку колагену. Ефективно та делікатно очищує шкіру обличчя від забруднень, вирівнює рельєф та тон шкіри, при регулярному використанні всього 1-2 рази на тиждень – освітляє пігментації. При тривалому використанні на постійній основі покращує тонус та тургор шкіри. Не рекомендований для застосування при атонічній, в'ялій шкірі обличчя.
 • Рейтинг:
 • Модель:
  100 мл e 3.38 Fl.Oz.
 • Бренд:
  LaviNell
 • Термін використання :
  24 міс
 • Тип шкіри:
  всі типи шкіри

810 грн 615 грн

З віком, а також при запаленнях шкіри сповільнюється клітинне дихання, внаслідок чого розвивається деградація клітин шкіри, при цьому порушується структура мітохондрій та функції біологічних мембран. Фактично ці процеси стають основною причиною появи зморшок та пігментних плям. Освітлюючу маску Collagen Stimulating Face Mask розроблено для забезпечення вирішення наступних завдань:

- глибокого зволоження та збереження вологи всередині клітин. Клінічно доведено, що правильно зволожена шкіра виглядає молодо, має більш рівний тон та одноріднішу структуру. Тому склад маски було збагачено органічною сіркою (МСМ) та натуральним зволожуючим фактором (НЗФ). Унікальний НЗФ містить в своєму складі 17 амінокислот, сахарозу, натрій піролідонкарбоксилат та мочевину. Тандем цього зволожуючого фактора з органічною сіркою  в складі Collagen Stimulating Face Mask сприятиме зв`язуванню води кератиновими волокнами та забезпечуватиметься якісне насичення шкіри вологою в найкоротші терміни.

- покращення тугору та еластичністі шкіри завдяки наявності в складі формули натрій сукцинату, який сприяє інтенсифікації клітинного дихання внаслідок чого відновлюються багато життєвонеобхідних біохімічних процесів.

- активізації процесів регенерації та вироблення колагенових волокон завдяки синергії  екстракту календули та натрій сукцинату.

- зменшення проявів пігментації шкіри.  Біохімічно доведено, коли меланоцити шкіри пошкоджені фермент тирозиназа окиснює тирозин, що призводить до гіперпігментації. Завдяки наявності в складі маски скатки екстракту шовковиці відбувається повне сповільнення цього процесу, як наслідок спостерігається поступове висвітлення пігментних плям. Слід згадати, що антиоксидантний ефект екстракту сприятиме зменшенню реактивності шкіри та наданню обличчю природнього кольору.

відновлення клітинного дихання та мікроциркуляції в тканинах дерми.

Освітлююча маска Collagen Stimulating Face Mask дарує відчуття комфорту, швидко та інтенсивно насичує шкіру комплексом поживних речовин, вітамінів та вологою. Формула маски включає натуральні компоненти, які сприяють поверненню обличчю молодості, сяючого та здорового вигляду.

 

Універсальний ексфоліант, який підходить для всіх типів шкіри, крім атонічного. Завдяки делікатній дії підходить до використання на постійній основі.

Формула маски збагачена потужними стимулятором колагеногенезу: фітиновою кислотою та метисульфонілметаном.

Доповнює та підсилює їх дію натрію сукцинат, завдяки якому нормалізується та відновлюється тургор та тонус шкіри, зменшуються сліди постакне, відновлюється та покращується клітинне дихання та мікроциркуляція в тканинах дерми.

Сумарний відсоток активів – 11.25 %

• Екстракт календули –  звуження пор, зменшення виділення шкірного сала, покращення кольору шкіри, освітлююча дія, протизапальна дія.

• Екстракт центелли – вирівнювання тону шкіри, освітлення/відбілювання пігментації.

• Метилсульфонілметан – стимуляція колагеногенезу, протизапальна дія, протиалергійна дія.

• Натрію сукцинат – нормалізація та відновлення тургору і еластичності шкіри, усунення наслідків вугрової висипки,  протизапальна дія, відновлення клітинного дихання та мікроциркуляції крові в тканинах дерми.

• Фактор NMF – зволоження, усунення гіперкератозу, пом’якшення шкіри.

• Фітинова кислота – зволоження, тонізація, освітлення.

• Пантенол – регенерація, збереження та підвищення пружності шкіри.

Нанести непрозорим шаром на очищену шкіру, залишити на 5-7 хв., делікатно скатати кінчиками пальців по масажних лініях. Залишки змити водою. Використовувати 1-2 рази на тиждень

Aqua, Glycerin,  Sodium Alginate, Centella asiatica extract, Panthenol, Phytic Acid, Calendula Officinalis Extract, Sodium Succinate, Propanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Succinate, Methyl Sulphonyl Methane, Arginine, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

Зберігати в сухому місці (при t= 5°С до 20 °С) подалі від тепла та прямого сонця. Після відкриття використовувати 12 місяців. Термін придатності закритого продукту 24 місяці.