Креми

Ламелярні креми для обличчя – новітнє досягнення косметологічної технології

Кожного дня наш організм піддається дії багатьох негативних зовнішніх факторів. Окрім процесів старіння на шкіру може впливати екологічна ситуація, якість води та продуктів харчування, спосіб життя. З метою нейтралізувати весь негативний вплив та захистити шкіру необхідно використовувати якісні та безпечні засоби догляду. Крем для обличчя – це важлива складова догляду для збереження здорової, молодої та сяючої шкіри. З його допомогою можна підтримувати рівний тон, тонус та еластичність епідермісу. Всі емульсійні креми можна умовно поділити на дві великі категорії:

 • міцелярні;
 • ламелярні.

При детальному вивченні будови шкіри з'ясувалося, що захисний гідроліпідний бар'єр нашої шкіри по своїй природі теж емульсія, проте жир і вода в ній розподілені не у вигляді крапельок, а начебто упаковані шарами: прошарки води відокремлені один від одного плоскими шарами фосфоліпідів. Така емульсія отримала назву ламелярної (від слова "ламелі" – пластини). Тому всі наші професійні креми для обличчя мають ламелярну структуру. Принципова різниця полягає в тому якщо звичайні міцелярні емульсії просто створюють на шкірі плівку з води і масла, то ламелярні, через структурну схожість з нашим шкірним жиром ніби "вбудовуються" в ліпідний шар. Це сприяє більш інтенсивному зволоженню і живленню шкіри, загоєнню епідермісу, активні компоненти в таких емульсіях набагато краще вбираються.

Останнім часом все більше людей починає читати склади продуктів, які споживають, така тенденція спостерігається і при виборі засобів догляду. Особливо актуальним сьогодні є використання натуральної косметики для догляду за шкірою обличчя. У чому ж її перевага? Більшість компонентів, що входять до складу синтетичної косметики, можуть мати негативний вплив на стан шкіри. В наших професійних лінійках в складах відсутні парабени, силікони, мінеральні олії та агресивні консервуючі системи. Професійні натуральні креми для обличчя з великою кількістю активних компонентів забезпечать швидкий видимий результат та дієвість.

Класифікація кремів

Зволожуючі. По своїй текстурі надзвичайно легкі та невагомі. Містять в своєму складі вітаміни, рослинні екстракти, мочевину, гіалуронову кислоту та її похідні. Таким кремами в нас є крем з інфузом календули та зволожуючий крем з SPF-захистом.

Заспокійливі. Розробляються для так званої реактивної шкіри обличчя та тіла, яка схильна до почервонінь та подразнень. Основними компонентами таких кремів є алантоїн, пантенол, рослинні екстракти та вітаміни. В нашій професійній лінійці засобів є присутній крем для відновлення шкіри обличчя та тіла після проведення агресивних косметичних процедур. Цей засіб догляду буде ефективно заспокоювати подразнену шкіру та відновлюватиме водно-ліпідний баланс пошкодженого епідермісу.

Живильні. Дані креми незамінні при догляді сухої атопічної шкіри, яка сильно лущиться і страждає від нестачі вологи та ліпідів. Дані засоби догляду містять як правило в складі формули кераміди, бепантен, фітостероли, незамінні Омега-3 та Омега-6 жирні кислоти та високий вміст поживних олій. Зважаючи на це нашою командою було розроблено крем для сухої шкіри обличчя Зволоження та Живлення з маслом какао та керамідами, який прекрасно підійде для екстрасухого епідермісу.

Себорегулюючі. Основна мета таких кремів мінімізувати кількість себуму та нормалізувати фізіологічні процеси жирного типу. Таким кремом для проблемної шкіри обличчя в нас є крем нормалізуючий з матуючим пептидним комплексом та фактором росту.

Антивікові засоби діють відразу в декількох напрямках: зволоження, стимулюють вироблення колагену та еластину, живлять. Їхні активні компоненти – це пептиди, вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти та вітаміни.

Відбілюючі креми для обличчя містять високу концентрацію компонентів, які регулюють синтез меланіну і як наслідок перешкоджають утворенню нових пігментних плям.Крем Зволоження з гіалуроновою кислотою та SPF 15 захистом BioMoisturizing SPF Face Cream

Крем Зволоження з гіалуроновою кислотою та SPF 15 захистом BioMoisturizing SPF Face Cream

BioMoisturizing SPF Face Cream – це зволожуючий крем дуже легкої водної текстури, що містить УФ фільтр, який поглинає всі спектри UVА і UVВ, та унікальний зволожуючий комплекс з гіалуроновою кислотою, формула якого забезпечує глибоке та пролонговане зволоження на 24 години. Завдяки вмісту органічного SPF-фільтру, з запатентованою технологією капсулювання води, значно підвищується ефективність захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання.
BioMoisturizing SPF Face Cream забезпечує:
• зволоження та запобігання трансепідермальної втрати вологи протягом 24 год;
• захист шкіри обличчя від УФ-випромінювання;
• усунення відчуття сухості та стягнутості;
Модель:Крем для обличчя
Крем для відновлення та регенерація шкіри після процедур Post- procedure Skin Repaire

Крем для відновлення та регенерація шкіри після процедур Post- procedure Skin Repaire

Крем для відновлення шкіри, забезпечує процеси інтенсивної регенерації шкіри пошкодженого епідермісу, чинить глибоке зволоження та живлення, відновлює гідроліпідний баланс, усуває подразнення, почервоніння, опіки та реабілітаційні процеси на шкірі після будь яких косметологічних процедур. Сприяє відновленню бар’єрної захисної функції шкіри та швидкому загоєнню всіх недоліків. Високий вміст пантенолу та вітаміну Е забезпечує інтенсивну регенерацію, антиоксидантний захист шкіри. Не містить спиртів, кислот та подразнюючих компонентів.

Post- procedure Skin Repaire забезпечує:
• інтенсивну регенерацію клітин епідермісу;
• відновлення бар’єрної захисної функції шкіри;
• відновлення колагенових зв’язків, стимулює процеси загоєння;
• усуває почервоніння та подразнення;
• глибоке зволоження та живлення шкіри;
• пришвидшує пост процедурні реабілітації;

Post- procedure Skin Repaire це швидка допомога та відновлення, що необхідний у кожному домі, його можна використовувати також для малюків.
Модель:Крем для обличчя
Крем пілінг з 10% саліциловою та азелаїновою кислотами Cream peeling Pure Skin

Крем пілінг з 10% саліциловою та азелаїновою кислотами Cream peeling Pure Skin

Крем пілінг Cream peeling Pure Skin- це мякий пілінг, з високою концентрацією кислот ( 8% саліцилової+2% азелаїнової) при рН 2,5, , який можна застосовувати в домашньому догляді, підсилити ефект доглядових та лікувальних засобів та досягнути хороших результатів, щодо усунення дефектів жирної та проблемної шкіри. Крем сприяє швидкому та видимому оновленню шкіри від ороговілого шару, без лущень, стимулює клітинне дихання, зменшує зайву секрецію себуму, сприяє очищенню шкіри від комедонів, допомагає у лікуванні акне, зменшує висипання, робить шкіру більш матовою та здоровою.
Містить додатково бісаболол (протизапальна, бактерицидна та заспокійлива дія), масло чайного дерева ( себорегулююча дія), токоферол ( регенераціяя та оновлення), масло авокадо (стимулює власний колаген, чинить спф захист, відновлює склад ліпідів у шкірі при дії кислот).
Виробник:Україна
Модель:Крем пілінг
 Зволожуючий крем з Спф захистом Smart SPF 30

Зволожуючий крем з Спф захистом Smart SPF 30

Зволожуючий крем Smart SPF 30 на основі інноваційних фізичних UV-фільтрів нового покоління - UVINUL та TINOSORB, які є найбільш ефективні УФ-фільтри широкого спектру дії, що поглинають та блокують всі типи променів UVB, UVA1 та UVA2. Крем ефективно захищає від випромінювання широкого спектру дії протягом сонячних днів, має зволожуючу дію, корисні екстракти, антиоксиданти та підходить всім типам шкіри.
Модель:Крем для обличчя з спф захистом
Відновлювальний крем для дуже сухої та атопічної шкіри Recovery AtoDerm

Відновлювальний крем для дуже сухої та атопічної шкіри Recovery AtoDerm

Recovery AtoDerm - крем для дуже сухої, чутливої та атопічної шкіри, що відновлює цілісність гідроліпідної мантії шкіри, інтенсивно поповнює шкіру колагеном та керамідами, для пролонгованого зволоження шкіри, укріпляє міжклітинний матрикс, для відновлення здатності шкіри утримувати вологу. Крем запускає регенераційні процеси в шкірі, стимулює виробіток власного колагену, еластину чинить антибактеріальну, протизапальну та антиоксидантну дію. Рекомендовано при: іхтіозі, екземі, розацеа, атопічному дерматиті.

Recovery AtoDerm забезпечує:
• гідратацію шкіри і відновлення цілісності мантії шкіри;
• укріпляє міжклітинний матрикс;
• запускає регенераційні процеси в шкірі;
• забезпечує пролонговане зволоження;
• стимулює виробіток колагену, еластину;
• чинить антибактеріальну, протизапальну та антиоксидантну дію;
Модель:Крем для обличчя
Крем Нормалізуючий з матуючим пептидним комполексом та фактором росту PolyPeptide Normalizing cream

Крем Нормалізуючий з матуючим пептидним комполексом та фактором росту PolyPeptide Normalizing cream

PolyPeptide Normalizing Cream - це крем, що містить себорегулюючий пептид та саліцилову кислоту, яка сприяє зменшенню виділення шкірного сала, усуває бактерійне середовище, зменшує запалення, лікує акне та сприяє очищенню пор. Включені себорегулюючі пептиди, забезпечують поступову нормалізацію виділення себуму, та одночасно чинять стимуляцію розгладження мілких зморшок. Пептиди мають ефект накопичення, тому для їх роботи необхідний час та регулярність застосування. При тривалому використанні, неодмінно можна досягнути бажаного результату, стосовно недоліків жирної шкіри, а також загального омолодження та зменшення проявів вікових змін.

PolyPeptide Normalizing Cream забезпечує:
• нормалізацію процесів виділення себуму;
• омолодження, стимуляцію утворення колагену покращення тонусу і тургору шкіри;
• відновлення та регенерацію шкіри;
• помірне зволоження;
Модель:Крем для обличчя
Крем Зволоження та Живлення з маслом какао та керамідами Luxury Nourishing Face Cream

Крем Зволоження та Живлення з маслом какао та керамідами Luxury Nourishing Face Cream

Luxury Nourishing Face Cream призначений для живлення сухої та дуже сухої шкіри, а також для відновлення ліпідного балансу любого типу шкіри за потребою, наприклад в холодну пору року.
Для швидкого відновлення пошкодженої структури ліпідної мантії, крем містить велику кількість масел, какао, жожоба, Ши, спермацет, бджолиний віск та кераміди. Для зняття почервонінь, зуду чи подразнень при нестачі ліпідів в крем входить д- пантенол та регенеруючі активи. Також крем направлений на забезпечення пролонгованого зволоження шкіри, для цього він містить унікальний зволожуючий комплекс полісахаридів з гіалуроновою кислотою та гідролізат протеїнів рису.

Luxury Nourishing Face Cream забезпечує:
• усунення відчуття сухості та стягненості, відновлення міжклітинних зв’язків пошкодженого епітелію;
• глибоке та пролонговане зволоження шкіри та запобігання трансепідермальній втраті вологи;
• стимуляцію відновлення гідро-ліпідного балансу, захисної мантії шкіри та її функції вологоутримання.

Виробник:Україна
Модель:Крем для обличчя
Крем Зволоження та Регенерація з гіалуроновою кислотою та антисептичною дією PatchH2O Face Cream with Calendula infuse

Крем Зволоження та Регенерація з гіалуроновою кислотою та антисептичною дією PatchH2O Face Cream with Calendula infuse

Patch H2O Face Cream with Calendula infuse - глибоко зволожуючий крем з м’яким антисептичним ефектом для всіх типів шкіри. Крем містить високу концентрацію інноваційного зволожуючого комплексу з полісахаридів, що утворюють молекулярну сітку на шкірі обличчя і утримують вологу протягом цілого дня, поступово вивільняючи її в епідерміс. Таким чином шкіра залишається зволоженою протягом цілого дня та почувається комфортно. Крем збагачений антисептичним екстрактом календули, що ефективно чинить очищаючу дію, та тримає контроль над висипаннями та утворенням комедонів.
PatchH2О Face Cream with Calendula infuse забезпечує:
• гідратацію шкіри і відновлення її водного балансу;
• сприяє очищенню пор від комедонів, вугрів;
• антисептичну дію та зменшення висипань;
• активації регенеративної функції шкіри;
• відновлення пружності та еластичності шкіри;
Модель:Крем для обличчя
Крем мультипептидний з гіалуроновою кислотою, PatchH2O DMAE Face Cream

Крем мультипептидний з гіалуроновою кислотою, PatchH2O DMAE Face Cream

PatchH2O Face Cream with DMAE& TriPeptide &HEXAPeptide – це активний омолоджуючий крем, дія якого спрямована на всі ланки вікових змін шкіри. Крем містить омолоджуючі пептиди, ліфтинговий актив ДМАЕ та міорелаксант. Памятаємо, що всі пептиди діють з накопичувальним ефектом, тому при тривалому застосуванні крему з пептидами відбувається видимий процес омолодження клітин шкіри, процес зменшення глибини зморшок, покращується загальний тонус та тургор шкіри, відбувається ліфтинг обличчя. При застосуванні даного крему спостерігається легке освітлення шкіри, якісне зволоження, шкіра стає м'якою та ніжною. Основою даного крему виступають масла аргани, макадамії та авокадо. Це комплекс потужних антиоксидантів, що захищають шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, фотостаріння, ефективно живлять шкіру, наповнюють вітамінами ( А, Е, F), мікроелементами( цинк, кальцій, натрій, калій) та усіма необхідними жирними кислотами ( омега-3, омега -6, пальмітинова, лінолева, олеїнова, пальмітоолеїнова).

PatchH2O Face Cream with DMAE, TriPeptide and HEXAPeptide забезпечує:
• стимуляцію синтезу колагену в шкірі, захист колагену від руйнуючих ензимів;
• посилення тонусу шкіри ( через стимуляцію виробітку ацетилхоліну) , стабілізацію клітинних мембран, активізацію обміну речовин в клітинах;
• активного розгладження та зменшення зморшок будь-якого віку (включно з ділянкою навколо очей), загальне омолодження шкіри;
• делікатне освітлення шкіри та антиоксидантний захист;
• зволоження, живлення шкіри;
Модель:Крем для обличчя
Показано з 1 по 9 із 10 (всього 2 сторінок)