Креми

Ламелярні креми для обличчя – новітнє досягнення косметологічної технології

Кожного дня наш організм піддається дії багатьох негативних зовнішніх факторів. Окрім процесів старіння на шкіру може впливати екологічна ситуація, якість води та продуктів харчування, спосіб життя. З метою нейтралізувати весь негативний вплив та захистити шкіру необхідно використовувати якісні та безпечні засоби догляду. Крем для обличчя – це важлива складова догляду для збереження здорової, молодої та сяючої шкіри. З його допомогою можна підтримувати рівний тон, тонус та еластичність епідермісу. Всі емульсійні креми можна умовно поділити на дві великі категорії:

 • міцелярні;
 • ламелярні.

При детальному вивченні будови шкіри з'ясувалося, що захисний гідроліпідний бар'єр нашої шкіри по своїй природі теж емульсія, проте жир і вода в ній розподілені не у вигляді крапельок, а начебто упаковані шарами: прошарки води відокремлені один від одного плоскими шарами фосфоліпідів. Така емульсія отримала назву ламелярної (від слова "ламелі" – пластини). Тому всі наші професійні креми для обличчя мають ламелярну структуру. Принципова різниця полягає в тому якщо звичайні міцелярні емульсії просто створюють на шкірі плівку з води і масла, то ламелярні, через структурну схожість з нашим шкірним жиром ніби "вбудовуються" в ліпідний шар. Це сприяє більш інтенсивному зволоженню і живленню шкіри, загоєнню епідермісу, активні компоненти в таких емульсіях набагато краще вбираються.

Останнім часом все більше людей починає читати склади продуктів, які споживають, така тенденція спостерігається і при виборі засобів догляду. Особливо актуальним сьогодні є використання натуральної косметики для догляду за шкірою обличчя. У чому ж її перевага? Більшість компонентів, що входять до складу синтетичної косметики, можуть мати негативний вплив на стан шкіри. В наших професійних лінійках в складах відсутні парабени, силікони, мінеральні олії та агресивні консервуючі системи. Професійні натуральні креми для обличчя з великою кількістю активних компонентів забезпечать швидкий видимий результат та дієвість.

Класифікація кремів

Зволожуючі. По своїй текстурі надзвичайно легкі та невагомі. Містять в своєму складі вітаміни, рослинні екстракти, мочевину, гіалуронову кислоту та її похідні. Таким кремами в нас є крем з інфузом календули та зволожуючий крем з SPF-захистом.

Заспокійливі. Розробляються для так званої реактивної шкіри обличчя та тіла, яка схильна до почервонінь та подразнень. Основними компонентами таких кремів є алантоїн, пантенол, рослинні екстракти та вітаміни. В нашій професійній лінійці засобів є присутній крем для відновлення шкіри обличчя та тіла після проведення агресивних косметичних процедур. Цей засіб догляду буде ефективно заспокоювати подразнену шкіру та відновлюватиме водно-ліпідний баланс пошкодженого епідермісу.

Живильні. Дані креми незамінні при догляді сухої атопічної шкіри, яка сильно лущиться і страждає від нестачі вологи та ліпідів. Дані засоби догляду містять як правило в складі формули кераміди, бепантен, фітостероли, незамінні Омега-3 та Омега-6 жирні кислоти та високий вміст поживних олій. Зважаючи на це нашою командою було розроблено крем для сухої шкіри обличчя Зволоження та Живлення з маслом какао та керамідами, який прекрасно підійде для екстрасухого епідермісу.

Себорегулюючі. Основна мета таких кремів мінімізувати кількість себуму та нормалізувати фізіологічні процеси жирного типу. Таким кремом для проблемної шкіри обличчя в нас є крем нормалізуючий з матуючим пептидним комплексом та фактором росту.

Антивікові засоби діють відразу в декількох напрямках: зволоження, стимулюють вироблення колагену та еластину, живлять. Їхні активні компоненти – це пептиди, вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти та вітаміни.

Відбілюючі креми для обличчя містять високу концентрацію компонентів, які регулюють синтез меланіну і як наслідок перешкоджають утворенню нових пігментних плям.Крем Зволоження та Живлення з маслом какао та керамідами Luxury Nourishing Face Cream
945 грн

Крем Зволоження та Живлення з маслом какао та керамідами Luxury Nourishing Face Cream

Luxury Nourishing Face Cream призначений для живлення сухої та дуже сухої шкіри. Містить унікальний зволожуючий комплекс з гіалуроновою кислотою та гідролізатом протеїнів рису, формула якого забезпечує глибоке, пролонговане зволоження та наповнення шкіри. Для швидкого відновлення та ефективного живлення сухої шкіри крем збагачений керамідами, спермацетом (китовим воском), воском бджолиним, пантенолом та комплексом вітамінних олій жожоба, Ши та какао.
Виробник:Україна
Модель:50 мл e 1.69 Fl.Oz.
Крем для відновлення шкіри обличчя та тіла після процедур регенерація та відновлення Post- procedure Skin Repaire

Крем для відновлення шкіри обличчя та тіла після процедур регенерація та відновлення Post- procedure Skin Repaire

Крем для відновлення шкіри, що забезпечує глибоке зволоження, живлення та інтенсивно регенерує епідерміс після агресивних процедур. Після його нанесення формується захисна плівка, що сприяє відновленню бар’єрної захисної функції та швидкій регенерації пошкоджених ділянок шкіри. Синергія метилсульфонілметану, сечовини та алантоїну забезпечує загоєння мікротріщин та ран. Пантенол, серин та вітамін Е забезпечує антиоксидантний захист, живить шкіру та пришвидшує постпроцедурну реабілітацію.
Виробник:Україна
Модель:100 мл e 3.36 Fl.Oz.
Крем Зволоження з гіалуроновою кислотою та SPF захистом BioMoisturizing SPF Face Cream
975 грн

Крем Зволоження з гіалуроновою кислотою та SPF захистом BioMoisturizing SPF Face Cream

BioMoisturizing SPF Face Cream – це зволожуючий крем легкої текстури на рослинній основі, що містить унікальний зволожуючий комплекс з гіалуроновою кислотою, формула якого забезпечує глибоке, пролонговане зволоження на 24 години та омолодження шкіри. Крем розроблений для щоденного використання та захисту шкіри від шкідливої дії ультрафіолетового випромінювання завдяки вмісту найсучасніших УФ-фільтрів.
Модель:50 мл e 1.69 Fl.Oz.
Крем Зволоження та Регенерація з гіалуроновою кислотою та антисептичною дією PatchH2O Face Cream with Calendula infuse
1 035 грн

Крем Зволоження та Регенерація з гіалуроновою кислотою та антисептичною дією PatchH2O Face Cream with Calendula infuse

Patch H2O Face Cream with Calendula infuse - глибоко зволожуючий крем з м’яким антисептичним ефектом для всіх типів шкіри. Містить натуральні компоненти – гіалуронову кислоту, трегалозу, сечовину – які зволожують глибокі шари шкіри обличчя, а також екстракт календули, що заспокоює шкіру та чинить м’який антисептичний ефект.<br />

Модель:50 мл e 1.69 Fl.Oz.
Крем Нормалізуючий з матуючим пептидним комплексом омолодження  та фактором росту PolyPeptide normalizing cream
1 200 грн

Крем Нормалізуючий з матуючим пептидним комплексом омолодження та фактором росту PolyPeptide normalizing cream

PolyPeptide Normalizing Cream - це крем, що містить омолоджуючі та себорегулюючі пептиди, основним завданням яких є ефективна та тривала нормалізація виділення себуму та омолодження. Пептиди мають ефект накопичення, тому при тривалому використанні, неодмінно можна досягнути бажаного результату, зменшення блиску шкіри, зменшення пор та їх закупорки, зменшення мімічних зморшок та заломів, ефективного зволоження необхідного для жирного типу шкіри та загального омолодження обличчя через підвищений тонус та стимуляцію регенерації шкіри.
Модель:50 ml
Крем мультипептидний з гіалуроновою кислотою, PatchH2O DMAE Face Cream
1 425 грн

Крем мультипептидний з гіалуроновою кислотою, PatchH2O DMAE Face Cream

PatchH2O Face Cream with DMAE& TriPeptide &HEXAPeptide – це активний омолоджуючий крем, дія якого спрямована на всі ланки вікових змін шкіри. Крем містить омолоджуючі пептиди та міорелаксанти, що мають накопичувальний ефект, тому при тривалому застосуванні крему відбувається процес поступового зменшення зморшок та заломів, покращується тонус та тургор шкіри, відбувається ліфтинг шкіри обличчя, шкіра освітлюється, зволожується, стає м'якою та ніжною на дотик. Відновлюється ліпідно -водний баланс захисної мантії шкіри. Крем забезпечує антиоксидантний захист шкіри від шкідливого впливу навколишнього середовища, захист від фотостаріння, а також живить шкіру багатими на вітаміни та мікроелементи, маслами аргани, авокадо та макадамії.
Модель:50 мл e 1.69 Fl.Oz.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)