Тонізація

Тонізація як етап щоденного догляду, що вона дає шкірі?

Тонізація обличчя є одним з тих елементів повсякденного догляду за шкірою обличчя, яким більшість, на жаль, нехтує. Після етапу очищення шкіри і видалення «залишків дня» і макіяжу нам здається, що немає необхідності якось ще обробляти шкіру перед нанесенням крему. Однак після вмивання або після кожного контакту з водою порушується природний кислотний рН шкіри. Таким чином з часом шкіра втрачає захисний бар’єр, який оберігає її від бактерій, грибків та інших несприятливих чинників навколишнього середовища.

Виділяють два різновиди засобів тонізування:

  • тонери;
  • лосьйони;

Закономірно виникає питання, а яку ж дію на шкіру обличчя чинять тонізуючі засоби? Їхня діє полягає в наступному:

  • нормалізація pH поверхні шкіри;
  • зволоження шкіри, покращення її тонусу;
  • надання легкої протизапальної дії;
  • очищення і стягнення шкірних пор;
  • підготовка шкіри до подальшого догляду;

Відмінності між основними засобами тонізування

Як вже було сказано раніше, основне завдання тонера для обличчя – відновити природний pH шкіри. Якщо ви регулярно будете проводити цей етап догляду, розширені пори звузяться, рівень pH нормалізується. Вважається, що саме після тонізації шкіра має можливість максимально засвоїти компоненти засобів догляду, як наслідок всі ефективні та дорогі креми, сироватки, маски будуть використовуватися на всі 100%.

В лінійці наших тонізуючих засобів абсолютно всі з них повністю безспиртові, збагачені цінними рослинними екстрактами, заспокійливими та зволожуючими компонентами, при їхній консервації ми використовуємо безпечні харчові консерванти. Кожен наш тонер для обличчя є дуже м’яким, гіпоалергенним, не сушить шкіру і не викликає подразнень. Зрозуміло, що для кожного типу шкіри передбачається свій різновид тоніка.

Тонери для жирної шкіри містять в своєму складі протизапальні, антибактеріальні, себорегулюючі, екстракти лікарських рослин, фруктові кислоти, звужують пори, підсушують запальні елементи, надають матуючий і дезінфікуючий ефект. Наш тонік для проблемної шкіри завдяки наявності в своєму складі саліцилової та молочної кислот ефективно нормалізує роботу сальних залоз, видалить мертві клітини і надлишок жиру на шкірі, звузить пори, зволожить епідерміс завдяки синергійній дії екстрактів гамамелісу та лаврового листя.

Тонери для вікової шкіри – ніколи не мають в своєму складі спиртів, містять, цінні екстракти рослин, ті ж фруктові кислоти, гіалуронову кислоту, вітаміни Е, С. Наш натуральний тонік для обличчя для всіх типів шкіри на основі екстракту каштану ніжно тонізує шкіру. Фітинова кислота освіжає, володіє м'якою відбілюючою та очищаючою дією, а екстракт лавра, молочна кислота та керамідний комплекс ефективно зволожать епідерміс.

Зволожуючі тонери – без спирту, містять всілякі фіто-екстракти з зволожуючим і освіжаючим ефектом, витяжки з морських водоростей, гіалуронову кислоту, вітаміни.Протизапальний тонер Antiacne Action Toner

Протизапальний тонер Antiacne Action Toner

Протизапальний тонер Antiacne Action toner розроблено спеціально для вирішення шкірних проблем, таких як запалення, акне та висипання. Тонер чинить антибактеріальну дію, сприяє швидкому загоєнню ранок, підсушенню прищів та зменшенню секреції себуму. Завдяки протизапальній дії активних компонентів, на поверхні шкіри утворюється середовище, неможливе для прогресування росту бактерій, запальні процеси припиняються, а запальні елементи зменшуються у розмірі.
Модель:Протизапальний тонер
Тонер з комплексом AHA та BHA кислот  AHA/BHA Face Toner

Тонер з комплексом AHA та BHA кислот AHA/BHA Face Toner

AHA/BHA Face Toner – це тонер з 1% саліциловою та 0,5% винною кислотою. Саліцилова кислота це бета-гідрокси кислота, яка є жиророзчинною і тому легко проникає у ліпідний шар шкіри, очищає закупорені сальні залози та звужує пори. Винна кислота бере участь в обміні речовин в організмі, володіє відлущуючою дією, відбілюючою та зволожуючою. Окрім того тонер містить екстракт гамамелісу, що заспокоює та регенерує усі запальні процеси та екстракт лаврового листя, що несе антисептичну і відбілюючу дію.

AHA/BHA Face Toner забезпечує:
• регулювання секреції сальних залоз;
• протизапальну, антисептичну дію;
• очищення закупорених сальних залоз;
• кератолічну дію ( відлущення ороговілого епідермісу), що сприяє регенерації та оновленню епідермісу;
• бактерицидну дію;
• зменшення висипань та появи нових комедонів;
• освітлення шкіри;
Модель:Тонер для обличчя
Тонер для обличчя з фітиновою кислотою та екстрактом каштану Phytic Face Toner

Тонер для обличчя з фітиновою кислотою та екстрактом каштану Phytic Face Toner

Універсальний тонер на основі екстракту каштану та фітинової кислоти. Фітинова кислота оновлює шкіру, нормалізує процеси кератинізації. Фітинову кислоту називають голівудським пілінгом, оскільки вона чинить поверхневий пілінг не пошкоджуючи шкіри. Тонік робить шкіру гладкою, м'якою відбілює, чинить антиоксидантний захист. Екстракт лавра, молочна кислота та керамідний комплекс ефективно зволожують шкіру, відновлюють запобігаючи транс-епідермальній втраті вологи, коректує рН шкіри.
Phytic Face Toner:
• тонізація та регулювання рН шкіри;
• зволоження та пом’якшення шкіри;
• поверхневий пілінг та регенерація шкіри;
• делікатне освітлення шкіри, зменшення пігментацій;
• антиоксидантна дія;
Модель:Тонер для обличчя
Тонер з Гіалуроновою кислотою та екстрактом Гамамеліса Perfect skin Face Toner

Тонер з Гіалуроновою кислотою та екстрактом Гамамеліса Perfect skin Face Toner

Тонер для сухої шкіри, розроблений з урахуванням особливостей сухого типу шкіри для ефективного зволоження та запобігання пересушуванню епідермісу. Містить гіалуронову кислоту та полісахариди, екстракт гамамелісу, лаврового листя, д-пантенол, які зволожують шкіру, регулюють її рН та заспокоюють, а також кераміди, які відновлюють цілісність мантії шкіри. При використанні тонеру перед нанесенням крему, шкіра приходить в правильний рН баланс, відкриває очищені пори, наповнюється керамідами та зволожуючими полісахаридами, що сприяє максимально глибокому проникненню крему та корисному засвоєнню його шкірою.
Склад тонеру не містить спиртів, тому підходить для чутливої шкіри, рекомендовано для сухої та нормальної шкіри, а також буде комфортним усім типам шкіри при потребі зволоження. Містить натуральний склад і може використовуватись на постійній основі.

Perfect skin Face Toner забезпечує:
• інтенсивна гідратація шкіри ;
• заспокійливий ефект ;
• відновлення цілісності захисної мантії шкіри ;
• регулювання рН шкіри;
Модель:Тонер для обличчя
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)