Тонізація

Тонізація як етап щоденного догляду, що вона дає шкірі?

Тонізація обличчя є одним з тих елементів повсякденного догляду за шкірою обличчя, яким більшість, на жаль, нехтує. Після етапу очищення шкіри і видалення «залишків дня» і макіяжу нам здається, що немає необхідності якось ще обробляти шкіру перед нанесенням крему. Однак після вмивання або після кожного контакту з водою порушується природний кислотний рН шкіри. Таким чином з часом шкіра втрачає захисний бар’єр, який оберігає її від бактерій, грибків та інших несприятливих чинників навколишнього середовища.

Виділяють два різновиди засобів тонізування:

  • тонери;
  • лосьйони;

Закономірно виникає питання, а яку ж дію на шкіру обличчя чинять тонізуючі засоби? Їхня діє полягає в наступному:

  • нормалізація pH поверхні шкіри;
  • зволоження шкіри, покращення її тонусу;
  • надання легкої протизапальної дії;
  • очищення і стягнення шкірних пор;
  • підготовка шкіри до подальшого догляду;

Відмінності між основними засобами тонізування

Як вже було сказано раніше, основне завдання тонера для обличчя – відновити природний pH шкіри. Якщо ви регулярно будете проводити цей етап догляду, розширені пори звузяться, рівень pH нормалізується. Вважається, що саме після тонізації шкіра має можливість максимально засвоїти компоненти засобів догляду, як наслідок всі ефективні та дорогі креми, сироватки, маски будуть використовуватися на всі 100%.

Основними складовими лосьйону є спирт та вода. Вміст спирту в лосьйонах може коливатися від 15 до 40 %. Окрім того в їхньому складі присутні детергенти, дезодоруючі речовини, лікарські компоненти та вітаміни. Залежно від концентрації спирту лосьйони бувають: для сухої шкіри (до 20% спирту); для нормальної шкіри (до 30% спирту); для жирної шкіри (до 40% спирту). Головна мета будь-якого лосьйону – надати шкірі якомога більше вологи і досягти того, щоб ця волога довше затрималась у шкірі. Використання в формулі доглядового засобу такого високого вмісту спиртової складової не є коректним для шкіри і може сприяти надмірному пересушуванню епідермісу. Більш вдалим на нашу думку з метою тонізації використовувати безспиртові або водно-спиртові тонери з мінімальним відсотком спиртової компоненти.

В лінійці наших тонізуючих засобів абсолютно всі з них повністю безспиртові, збагачені цінними рослинними екстрактами, заспокійливими та зволожуючими компонентами, при їхній консервації ми використовуємо безпечні харчові консерванти. Кожен наш тонер для обличчя є дуже м’яким, гіпоалергенним, не сушить шкіру і не викликає подразнень. Зрозуміло, що для кожного типу шкіри передбачається свій різновид тоніка.

Тонери для жирної шкіри містять в своєму складі протизапальні, антибактеріальні, себорегулюючі, екстракти лікарських рослин, фруктові кислоти, звужують пори, підсушують запальні елементи, надають матуючий і дезінфікуючий ефект. Наш тонік для проблемної шкіри завдяки наявності в своєму складі саліцилової та молочної кислот ефективно нормалізує роботу сальних залоз, видалить мертві клітини і надлишок жиру на шкірі, звузить пори, зволожить епідерміс завдяки синергійній дії екстрактів гамамелісу та лаврового листя.

Тонери для вікової шкіри – ніколи не мають в своєму складі спиртів, містять, цінні екстракти рослин, ті ж фруктові кислоти, гіалуронову кислоту, вітаміни Е, С. Наш натуральний тонік для обличчя для всіх типів шкіри на основі екстракту каштану ніжно тонізує шкіру. Фітинова кислота освіжає, володіє м'якою відбілюючою та очищаючою дією, а екстракт лавра, молочна кислота та керамідний комплекс ефективно зволожать епідерміс.

Зволожуючі тонери – без спирту, містять всілякі фіто-екстракти з зволожуючим і освіжаючим ефектом, витяжки з морських водоростей, гіалуронову кислоту, вітаміни.Тонер з Гіалуроновою кислотою та екстрактом Гамамеліса Perfect skin Face Toner

Тонер з Гіалуроновою кислотою та екстрактом Гамамеліса Perfect skin Face Toner

Тонер для сухої шкіри, формула якого розроблена для ефективного зволоження та запобігання пересушуванню рогового шару епідермісу. Містить гіалуронову кислоту, екстракт гамамеліса, лаврового листя, що очищають, освіжають та тонізують шкіру, а також Д-пантенол, кераміди, що ефективно відновлюють цілісність матриксу шкіри, укріпляють ліпідний бар’єр, який оберігає від трансепідермальної втрати вологи.

Perfect skin Face Toner забезпечує:

• зволоження та заспокійливий ефект;

• усунення відчуття стягненості та сухості;

• відновлення цілісності захисної мантії шкіри;

• регулювання рН шкіри, перед нанесенням крему;
Модель:200 мл e 6.76 Fl.Oz.
Тонер для обличчя з фітиновою кислотою та екстрактом каштану Phytic Face Toner

Тонер для обличчя з фітиновою кислотою та екстрактом каштану Phytic Face Toner

Універсальний тонер на основі екстракту каштану ніжно тонізує шкіру. Фітинова кислота освіжає, володіє м'якою відбілюючою та очищаючою дією, надаючи антиоксидантний захист, а екстракт лавра, молочна кислота та керамідний комплекс ефективно зволожують шкіру, запобігаючи втраті води роговим шаром епідермісу.

Phytic Face Toner забезпечує:

• тонізацію та регулювання рН шкіри;

• зволоження та пом’якшення шкіри;

• ексфоліацію верхнього шару епідермісу та регенерацію шкіри;

• делікатне освітлення шкіри, зменшення пігментацій;

•захист від УФ випромінювання та антиоксидантну дію;
Модель:200 мл e 6.76 Fl.Oz.
Тонер з комплексом AHA та BHA кислот  AHA/BHA Face Toner

Тонер з комплексом AHA та BHA кислот AHA/BHA Face Toner

AHA/BHA Face Toner – це тонер з комплексом AHA та BHA кислот (винна, саліцилова), який при регулярному використанні врівноважує процеси ороговіння епідермісу, очищає та звужує пори, вирівнює тон та рельєф шкіри. Наявність у складі тонеру екстракту гамамелісу та лаврового листя, а також Д-пантенолу сприяють заспокоєнню та зволоженню шкіри.

AHA/BHA Face Toner забезпечує:

• регулювання секреції сальних залоз;

• протизапальну, антисептичну дію;

• очищення закупорених сальних залоз;

• кератолічну дію ( відлущення ороговілого епідермісу), що сприяє регенерації та оновленню епідермісу;

• бактерицидну дію;

• зменшення висипань та появи нових комедонів;

• освітлення шкіри;
Модель:200 мл e 6.76 Fl.Oz.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)