breadcrumbs_revolution_theme

          Вибір на користь натуральності характерний людям, що свідомо турбуються про своє здоров’я. Сьогодні ця тенденція набирає популярності все більше і більше. Більшість  серійної продукції містить велику кількість синтетичних складових, частина яких потенційно небезпечна для здоров’я та навіть життя людини. Ми пропонуємо зовсім інший підхід до турботи про зовнішність − косметичні засоби з натуральної сировини. Їх формули ідеально збалансовані і підібрані під конкретну мету − омолодження, зволоження, відновлення, лікування запалень та інше.

          Підприємство займається виготовленням органічної професійної косметики. В основі кожного продукту лежать базові  та функціональні інгредієнти від кращих європейських виробників (Італія, Франція, Німеччина, Швейцарія) і рослинні компоненти, які забезпечують косметологічний ефект. Формули наших косметичних засобів не містять агресивних канцерогенних компонентів, парабенів, силіконів, мінеральних масел тощо. Всі компоненти, які використовуються при виготовленні мають сертифікати  ECOSERT/ COSMOS.  Уся сировина для нашої продукції має паспорти якості та є строго безпечною для нашої шкіри та організму в цілому.Формули косметичних засобів LaviNell відповідають всім запитам сучасного світу.

Наша концепція — доглядова косметика, яка доглядає, а не робить видимість догляду.

           Користуючись продукцією нашого Бренду, який сертифікований в Україні, ви можете бути впевнені на 100%, що отримаєте робочу, активну, якісну косметику.

      Співпрацюємо з косметологами та власниками салонів краси.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

1. В нас професійна косметика з високим вмістом активних компонентів, яку можна використовувати як в домашньому догляді так і салонних процедурах по протоколу спецеалістами.

2. Вигідні  ціни та акційні пропозиції.

3. Проводимо навчальні  семінари  для спеціалістів з теоретичною та практичною частинами.

4. Термін зберігання  засобів з моменту виробництва - 2 роки

Ми, як і ви, турбуємось про здоров'я та красу клієнтів і будемо раді співпраці!

Наше представництво знаходиться за адресою м.Львів, вул. Медова 1, біля Форума.