breadcrumbs_revolution_theme

Мрія кожної дівчини або жінки  – завжди виглядати привабливо і чарівно. Потрібного результату легко досягти, використовуючи якісні косметичні засоби, проте більшість магазинів  пропонують сьогодні  нашій увазі широкий асортимент товарів, але уникнути шкідливих хімічних складників буває досить складно. Якщо Ви прихильниця натуральної косметики, тоді наша продукція точно стане Вашим фаворитом, оскільки виготовлення натуральної косметики є однією з основних цілей нашого виробництва. Ми можемо запропонувати Вам засоби догляду для рук та тіла, гелі для вмивання, скарби, тоніки та маски для обличчя.

Асортимент та якість нашої продукції є результатом ретельного аналізу світових тенденцій в галузі виготовлення натуральних засобів доглядової косметики. Особливу увагу в процесі виробництва ми приділяємо створенню унікальних, дієвих та безпечних рецептур із застосуванням якісних інгредієнтів. Вхідна сировина та активи постачається з Німеччини, Італії та Франції. Всі компоненти, які використовуються при виготовленні готового продукту мають відповідні посвідчення якості та є сертифікованими ECOCERT/COSMOS. 

Одним з етапів виготовлення будь-якого продукту є розробка рецептури та її тестування. В цьому творчому процесі задіяні хіміки-технологи, виробнича випробувальна лабораторія та косметолог. Після того як випробувальний взірець пройшов тестування за рядом фізико-хімічних та органолептичних показників відбувається затвердження технологічної карти продукту. 

Технологічно першим етапом виготовлення будь-якого косметичного засобу є очистка та пробопідготовка води. Наступним етапом є розчинення та солюбілізація різних компонентів у воді (якщо це тоніки), додавання БАР (біологічно активних компонентів). У випадку кремів –  отримання емульсій і подальше їх збагачення БАР та активними компонентами. 

Отримані в процесі виробництва напівфабрикати проходять стадію дозрівання.

Після цього відбувається фасування, маркування та пакування готового косметичного засобу.

Слід відзначити, що процес виготовлення будь-якого продукту перебуває під постійним наглядом з боку хіміків-технологів та лабораторії.

В подальшому готові косметичні засоби йдуть на відгрузку.

Наше виробництво не використовує агресивних хімічних консервантів та  речовин, які можуть зашкодити здоров'ю шкіри, а готовий  продукт несе в собі тепло наших сердець і рук.