Спеціальний догляд

Чому засоби спеціального догляду настільки важливі для шкіри обличчя?

Правильний догляд – це очищення, тонізування, зволоження та живлення, які повинні проводитись кожного дня. До регулярних бюті процедур слід додати спеціальний догляд для обличчя, основна мета якого – усунення наявних проблем, пролонгування та підсилення ефекту дії інших засобів догляду та допомогти обличчю виглядати більш молодо і привабливо якомога довше. До таких засобів спеціального догляду відносять маски, пілінги, скраби – засоби, які застосовують не частіше одного/двох разів на тиждень. Додатково слід згадати, що до засобів спеціального догляду належать сироватки для обличчя (себуми) та креми спеціального призначення.

Сироватка (серум) – косметичний продукт, в якому активні інгредієнти включені в склад формули у високій концентрації. Тобто діючі речовини ті ж, що в кремах, але їх питома вага в рази більша, як правило в кремах сумарний вміст активів становить 10-12%, решта – основа і структуроутворювальні інгредієнти: емульгатори, емоленти, загусники. Формула сироватки така, що вона миттєво вбирається і демонструє результат швидше, ніж крем. Деякі з серумів підготовляють шкіру до косметичних процедур, наприклад до нанесення крему, а потім тональної основи, пролонгують дію інших засобів догляду, пришвидшують процеси реабілітації. Склад та концентрація активних компонентів визначає тип сироватки та її вплив на шкіру. Відповідно виділяють наступні сироватки для обличчя:

 • Зволожуючі – насичують шкіру вологою, живлять її, омолоджують, покращують колір обличчя, запобігають появі перших мімічних зморшок;
 • Омолоджуючі – здатні вирівнювати помітні зморшки, підтягують контур лиця. Антивікова сироватка для обличчя може містити в своєму складі пептидні комплекси, вітаміни С, Е, ретинол та його похідні, інші колаген- та еластинстимулюючі компоненти;
 • Відбілюючі – очищають шкіру від пігментних плям, надають їй сяяння та здоровий відтінок. Такий різновид серума достатньо часто є підтипом сироваток для зрілої шкіри обличчя;
 • Матуючі – усувають жирний блиск шкіри, нормалізують значення рН, одночасно зволожуючи епідерміс.

Бажаний ефект від застосування сироватки можна досягнути, якщо ви обираєте засіб відповідно до потреб вашої шкіри та віку й використовуєте в комплексі з відповідним кремом. Наші професійні лінійки включають креми та сироватки для нормальної і зрілої шкіри, а також засоби догляду для сухого, комбінованого та жирного типу шкіри. Кожен з продуктів розроблено з певною метою, для підсилення та пролонгування дії інших засобів відповідно до ваших потреб.

Відмінності між звичайним кремом та кремом довкола очей

Правильний догляд за шкірою обличчя має включати в себе наявність крему для ділянки очей. Виникає закономірне питання: чим це зумовлено? В першу чергу тим, що шкіра навколо очей тонша і делікатніша. Немає значення, скільки вам років, адже ніколи не пізно дати ділянці очей ту турботу, на яку вона заслуговує. По-друге, креми для ділянки очей більш ніжні і легкі по консистенції, вони розраховані на більш чутливу шкіру, по складу є більш гіпоалергенними, ніж звичайний крем.

Що стається зі шкірою після проведення агресивних процедур догляду?

Подразнення є природною реакцією організму людини на вплив ззовні. Багато людей мають високу чутливість шкіри, яка може бути пов'язана з віком, спадковістю, неповноцінним харчуванням, шкідливими звичками. Процедури проведення епітелій, хімічних пілінгів та скрабування є по своїй фізіологічній дії подразнюючими. В результаті ексфоліації відбувається видалення верхнього шару вона стає вразливою до зовнішнього впливу і вимагає уважного ставлення. Догляд після таких процедур повинен бути спрямований також на відновлення водно-ліпідного балансу шкіри обличчя. Такі процедури негативно позначаються на живленні епідермісу. З цією метою нашою командою було розроблено спеціальний крем для відновлення шкіри, який буде особливо допомагати шкірі обличчя та тіла після проведення агресивних процедур.

Ви можете купити засоби по догляду за шкірою обличчя у нас з доставкою по Україні. Наші засоби догляду для обличчя та тіла допоможуть вашій шкірі бути здоровою, доглянутою та сяяти зсередини.Олійка авокадо з комплексом вітамінів та мінералів Avocado oil

Олійка авокадо з комплексом вітамінів та мінералів Avocado oil

Олійка авокадо забезпечує:

• бактерицидна дія, загоєння;
• відновлення шкіри, регенерація;
• омолодження;
• живлення, зволоження, пом'якшення шкіри;
• антиоксидантний захист;
• природній спф фактор;
• стимуляція колагеноутворення;
Модель:Олійка
Крем для відновлення та регенерація шкіри після процедур Post- procedure Skin Repaire

Крем для відновлення та регенерація шкіри після процедур Post- procedure Skin Repaire

Крем для відновлення шкіри, забезпечує процеси інтенсивної регенерації шкіри пошкодженого епідермісу, чинить глибоке зволоження та живлення, відновлює гідроліпідний баланс, усуває подразнення, почервоніння, опіки та реабілітаційні процеси на шкірі після будь яких косметологічних процедур. Сприяє відновленню бар’єрної захисної функції шкіри та швидкому загоєнню всіх недоліків. Високий вміст пантенолу та вітаміну Е забезпечує інтенсивну регенерацію, антиоксидантний захист шкіри. Не містить спиртів, кислот та подразнюючих компонентів.

Post- procedure Skin Repaire забезпечує:
• інтенсивну регенерацію клітин епідермісу;
• відновлення бар’єрної захисної функції шкіри;
• відновлення колагенових зв’язків, стимулює процеси загоєння;
• усуває почервоніння та подразнення;
• глибоке зволоження та живлення шкіри;
• пришвидшує пост процедурні реабілітації;

Post- procedure Skin Repaire це швидка допомога та відновлення, що необхідний у кожному домі, його можна використовувати також для малюків.
Модель:Крем для обличчя
Крем мультипептидний для шкіри довкола очей Brightening Peptide Rich Eye Cream

Крем мультипептидний для шкіри довкола очей Brightening Peptide Rich Eye Cream

Brightening Peptide Rich Eye Cream – омолоджуючий пептидний крем для зони навколо очей з відбілюючим ефектом. Наявність у формулі DMAE (диметиламіноетанолу) та інноваційного пептиду Syn-Coll покращує тонус шкіри, стабілізує клітинні мембрани, потужну стимуляцію синтезу колагену в шкірі, антиоксидантний захист, впливає на розгладження мімічних зморшок, делікатне відбілювання шкіри навколо очей.

Також формула включає комплекс полісахаридів з гіалуроновою кислотою, що забезпечить тривале зволоження ділянки на 12 годин, а рослинні олії жожоба, авокадо та виноградних кісточок забезпечать необхідне живлення делікатної ділянки обличчя довкола очей.
Brightening Peptide Rich Eye Cream забезпечує :
• стимуляцію синтезу колагену в шкірі, захист колагену від руйнуючих ензимів;
• стимуляцію розгладження зморшок, активізацію обміну речовин в клітинах;
• посилення тонусу шкіри, стабілізацію клітинних мембран шкіри довкола очей;
• делікатне відбілення кольору шкіри довкола очей;
• зволоження та живлення шкіри в ділянці навколо очей;
Модель:Крем мультипептидний для шкіри довкола очей
 Сироватка з феруловою кислотою,вітамінами С та Е Antioxidant Triple Action Serum

Сироватка з феруловою кислотою,вітамінами С та Е Antioxidant Triple Action Serum

Сироватка Antioxidant Triple Action Serum - це найпотужніша синергія антиоксидантів розроблена для омолодження, зволоження, освітлення, регенерація та відновлення сяяння шкіри. Сироватка підвищує пружність шкіри, зміцнює її захисну функцію, вирівнює тон, запобігає передчасному старінню та відновлює клітини після сонячного впливу.
Підходить для всіх типів шкіри, в тому числі нормальна, суха, жирна, комбінована, проблемна, вікова, чутлива та при куперозі.

Сироватка включає:
Ультрастабільний ліпосомальний вітамін С, ферулова кислота, вітамін Е, бета-глюкан , НУФ, зволожуючі полісахариди.
забезпечує оптимальне зволоження шкіри на цілий день;
- зміцнює захисний бар'єр шкіри;
- чинить найпотужнішу антиоксидантну дію на шкіру;
- не містить олій і має супер легку консистенцію;
- підвищує пружність і еластичність шкіри;
- повертає шкірі рівний тон;
- запускає природний процес оновлення шкіри, відновлює клітини після сонячного впливу;
- зменшує зморшки;
- містить велику кількість зволожуючих активів для зволоження і утримання вологи всередині шкіри;
- стимулює вироблення природного колагену;
Модель:00024
Активна пептидна сироватка для жирного типу шкіри Normal Skin Active Peptide Serum

Активна пептидна сироватка для жирного типу шкіри Normal Skin Active Peptide Serum

Normal Skin Active Peptide Serum – це активна сироватка, включає інноваційний себорегулюючий пептид SYN -STAR, призначений для жирного типу шкіри. Себорегулюючий ефект пептиду забезпечує глибоку регуляцію процесів виділення себуму на дермальному рівні, а також це віковий компонент, що сприяє розгладженню мілких зморшок, покращенню тонусу шкіри, стимулює утворення власного колагену та відновлює структуру шкіри. Гіалуронова кислота, кверцетин та глюконолактон є потужними антиоксидантами, що забезпечують глибоке та тривале зволоження шкірі, а рослинні екстракти гамамелісу та каштану несуть заспокійливу дію.
Normal Skin Active Peptide Serum забезпечує:
• нормалізацію виділення себуму;
• розгладження зморшок, покращення тонусу шкіри;
•антисептичний та бактерицидний ефект;
• стимуляцію утворення колагену та омолодження;
• зволоження шкіри та заспокоєння.
Модель:Активна пептидна сироватка
Сироватка з пептидами та комплексом кислот для зволоження шкіри Peptide Expert Face Concentrate

Сироватка з пептидами та комплексом кислот для зволоження шкіри Peptide Expert Face Concentrate

Peptide Expert Face Concentrate – це сироватка-концентрат для зволоження та омолодження сухої шкіри обличчя. Завдяки інноваційному біоактивному пептиду відбувається потужна стимуляція синтезу колагену в шкірі, захист колагену від руйнуючих ензимів, активне розгладження всіх типів зморшок. Інноваційний зволожуючим комплекс з гіалуроновою кислотою забезпечує глибоке та тривале зволоження.
Peptide Expert Face Concentrate забезпечує:
• зволоження та омолодження шкіри;
• стимуляцію синтезу колагену й еластину;
• ефективне та тривале зволоження шкіри;
• усунення сухості шкіри;
• зменшення видимості мілких зморшок;
• підсилення догляду зволоження та омолодження;
Модель:Сироватка
Сироватка експрес-омолодження Age-Stopping Face Concentrate

Сироватка експрес-омолодження Age-Stopping Face Concentrate

Age-Stopping DMAE Peptide Concentrate – це потужна колаген-стимулююча сироватка, призначена для швидкого та ефективного омолодження шкіри обличчя з віковими змінами. Формула з пептидами та ДМАЕ забезпечує миттєве омолодження, покращення тургору та тонусу шкіри, ботоксоподібний ефект зменшення інтенсивності міміки. При регулярному використанні сироватки спостерігається видиме зменшення глибини зморшок.
Age-Stopping Face Concentrate забезпечує:
• ліфтинг шкіри обличчя;
• стимуляцію синтезу колагену в шкірі,
• зменшення інтенсивності міміки;
• посилення тонусу, стабілізацію мембран клітин;
• активізації обміну речовин в клітинах;
• зволоження шкіри;
• антиоксидантний захист;
Модель:Сироватка
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)