Спеціальний догляд

Чому засоби спеціального догляду настільки важливі для шкіри обличчя?

Правильний догляд – це очищення, тонізування, зволоження та живлення, які повинні проводитись кожного дня. До регулярних бюті процедур слід додати спеціальний догляд для обличчя, основна мета якого – усунення наявних проблем, пролонгування та підсилення ефекту дії інших засобів догляду та допомогти обличчю виглядати більш молодо і привабливо якомога довше. До таких засобів спеціального догляду відносять маски, пілінги, скраби – засоби, які застосовують не частіше одного/двох разів на тиждень. Додатково слід згадати, що до засобів спеціального догляду належать сироватки для обличчя (себуми) та креми спеціального призначення.

Сироватка (серум) – косметичний продукт, в якому активні інгредієнти включені в склад формули у високій концентрації. Тобто діючі речовини ті ж, що в кремах, але їх питома вага в рази більша, як правило в кремах сумарний вміст активів становить 10-12%, решта – основа і структуроутворювальні інгредієнти: емульгатори, емоленти, загусники. Формула сироватки така, що вона миттєво вбирається і демонструє результат швидше, ніж крем. Деякі з серумів підготовляють шкіру до косметичних процедур, наприклад до нанесення крему, а потім тональної основи, пролонгують дію інших засобів догляду, пришвидшують процеси реабілітації. Склад та концентрація активних компонентів визначає тип сироватки та її вплив на шкіру. Відповідно виділяють наступні сироватки для обличчя:

 • Зволожуючі – насичують шкіру вологою, живлять її, омолоджують, покращують колір обличчя, запобігають появі перших мімічних зморшок;
 • Омолоджуючі – здатні вирівнювати помітні зморшки, підтягують контур лиця. Антивікова сироватка для обличчя може містити в своєму складі пептидні комплекси, вітаміни С, Е, ретинол та його похідні, інші колаген- та еластинстимулюючі компоненти;
 • Відбілюючі – очищають шкіру від пігментних плям, надають їй сяяння та здоровий відтінок. Такий різновид серума достатньо часто є підтипом сироваток для зрілої шкіри обличчя;
 • Матуючі – усувають жирний блиск шкіри, нормалізують значення рН, одночасно зволожуючи епідерміс.

Бажаний ефект від застосування сироватки можна досягнути, якщо ви обираєте засіб відповідно до потреб вашої шкіри та віку й використовуєте в комплексі з відповідним кремом. Наші професійні лінійки включають креми та сироватки для нормальної і зрілої шкіри, а також засоби догляду для сухого, комбінованого та жирного типу шкіри. Кожен з продуктів розроблено з певною метою, для підсилення та пролонгування дії інших засобів відповідно до ваших потреб.

Відмінності між звичайним кремом та кремом довкола очей

Правильний догляд за шкірою обличчя має включати в себе наявність крему для ділянки очей. Виникає закономірне питання: чим це зумовлено? В першу чергу тим, що шкіра навколо очей тонша і делікатніша. Немає значення, скільки вам років, адже ніколи не пізно дати ділянці очей ту турботу, на яку вона заслуговує. По-друге, креми для ділянки очей більш ніжні і легкі по консистенції, вони розраховані на більш чутливу шкіру, по складу є більш гіпоалергенними, ніж звичайний крем.

Що стається зі шкірою після проведення агресивних процедур догляду?

Подразнення є природною реакцією організму людини на вплив ззовні. Багато людей мають високу чутливість шкіри, яка може бути пов'язана з віком, спадковістю, неповноцінним харчуванням, шкідливими звичками. Процедури проведення епітелій, хімічних пілінгів та скрабування є по своїй фізіологічній дії подразнюючими. В результаті ексфоліації відбувається видалення верхнього шару вона стає вразливою до зовнішнього впливу і вимагає уважного ставлення. Догляд після таких процедур повинен бути спрямований також на відновлення водно-ліпідного балансу шкіри обличчя. Такі процедури негативно позначаються на живленні епідермісу. З цією метою нашою командою було розроблено спеціальний крем для відновлення шкіри, який буде особливо допомагати шкірі обличчя та тіла після проведення агресивних процедур.

Ви можете купити засоби по догляду за шкірою обличчя у нас з доставкою по Україні. Наші засоби догляду для обличчя та тіла допоможуть вашій шкірі бути здоровою, доглянутою та сяяти зсередини.Brightening Peptide Rich Eye Cream with DMAE and Syn-Coll Peptide Крем мультипептидний для шкіри довкола очей , рН - 4.8

Brightening Peptide Rich Eye Cream with DMAE and Syn-Coll Peptide Крем мультипептидний для шкіри довкола очей , рН - 4.8

Cream multipeptide with hyaluronic acid, stimulation, tone and rejuvenation PatchH2O Face Cream with DMAE & TriPeptide & HEXAPeptide for the eye area.

Brightening Peptide Rich Eye Cream – це омолоджуючий пептидний крем з ДМАЕ для ділянки навколо очей з відбілюючим ефектом. Наявність у формулі ДМАЕ (диметиламіноетанолу) та інноваційного пептиду Syn-Coll забезпечує посилення тонусу шкіри, стабілізацію мембран клітин, потужну стимуляцію синтезу колагену в шкірі, захист колагену від руйнуючих ензимів, активне розгладження всіх типів зморшок будь-якого віку (включно з ділянкою навколо очей), делікатне відбілювання, протизапальну та імуномодулюючу дію. Також формула насичена комплексом PatchH2O з гіалуроновою кислотою для глибокого та тривалого зволоження, і рослинними оліями (жожоба, авокадо, виноградних кісточок) для живлення та заспокоєння шкіри обличчя.

Brightening Peptide Rich Eye Cream забезпечує :

• стимуляцію синтезу колагену в шкірі, захист колагену від руйнуючих ензимів;

• активне розгладження зморшок та заломів будь-якого віку, активізацію обміну речовин в клітинах;

• посилення тонусу шкіри, стабілізацію клітинних мембран шкіри довкола очей;

• делікатне відбілення кольору шкіри довкола очей;

• зволоження та живлення шкіри в ділянці навколо очей;
Модель:20ml
Крем для відновлення шкіри після процедур Post- procedure Skin Repaire для обличчя та тіла

Крем для відновлення шкіри після процедур Post- procedure Skin Repaire для обличчя та тіла

Крем для відновлення шкіри, що забезпечує глибоке зволоження, живлення та інтенсивно регенерує епідерміс після агресивних процедур. Після його нанесення формується захисна плівка, що сприяє відновленню бар’єрної захисної функції та швидкій регенерації пошкоджених ділянок шкіри. Синергія метилсульфонілметану, сечовини та алантоїну забезпечує загоєння мікротріщин та ран. Пантенол, серин та вітамін Е забезпечує антиоксидантний захист, живить шкіру та пришвидшує постпроцедурну реабілітацію.

Post- procedure Skin Repaire забезпечує:

• інтенсивну регенерацію клітин епідермісу;

• відновлення бар’єрної захисної функції шкіри;

• відновлення колагенових зв’язків пошкоджених ділянок епітелію;

• зменшення почервонінь та подразнень на шкірі;

• глибоке зволоження та живлення шкіри;

• пришвидшення постпроцедурної реабілітації.
Модель:100 мл e 3.36 Fl.Oz.
Peptide Expert Face Concentrate Сироватка з пептидами та комплексом кислот для зволоження шкіри

Peptide Expert Face Concentrate Сироватка з пептидами та комплексом кислот для зволоження шкіри

Peptide Expert Face Concentrate – це сироватка-концентрат для зволоження та омолодження сухої шкіри обличчя. Завдяки інноваційному біоактивному пептиду відбувається потужна стимуляція синтезу колагену в шкірі, захист колагену від руйнуючих ензимів, активне розгладження всіх типів зморшок. Інноваційний зволожуючим комплекс з гіалуроновою кислотою забезпечує глибоке та тривале зволоження.

Peptide Expert Face Concentrate забезпечує:

• регенерацію та омолодження шкіри;

• стимуляцію синтезу колагену й еластину;

• ефективне та тривале зволоження шкіри;

• усунення сухості та стягнутості;

• зменшення утворення зморшок та заломів;

• підвищення пружності шкіри, усунення в’ялості;
Модель:00214
Активна себорегулююча пептидна сироватка для жирного типу шкіри Normal Skin Active Peptide Serum

Активна себорегулююча пептидна сироватка для жирного типу шкіри Normal Skin Active Peptide Serum

Normal Skin Active Peptide Serum – це високоактивна сироватка, розроблена на основі інноваційного себорегулюючого пептиду SYN -STAR, призначена для людей з жирним типом шкіри обличчя. Себорегулюючий ефект пептиду забезпечує глибоку регуляцію процесів виділення себуму (шкірного сала) на дермальному рівні, сприяє розгладженню зморшок, покращенню тонусу та тургору шкіри, стимулює утворення колагену та відновлює структуру шкіри. Гіалуронова кислота, кверцетин та глюконолактон забезпечують глибоке та тривале зволоження, рослинні екстракти гамамелісу та каштану відновлюють та заспокоюють шкіру.

Normal Skin Active Peptide Serum забезпечує:

• нормалізацію виділення себуму;

• розгладження зморшок, покращення тонусу шкіри;

•антисептичний та бактерицидний ефект;

• стимуляцію утворення колагену та омолодження;

• зволоження шкіри та заспокоєння.
Модель:00235
Сироватка з ефектом експрес-омолодження Age-Stopping Face Concentrate

Сироватка з ефектом експрес-омолодження Age-Stopping Face Concentrate

Age-Stopping DMAE Peptide Concentrate – це потужна колаген-стимулююча сироватка, призначена для швидкого та ефективного омолодження шкіри обличчя з віковими змінами. Формула з пептидами та ДМАЕ забезпечує миттєве омолодження, покращення тургору та тонусу шкіри, ботоксоподібний ефект зменшення інтенсивності міміки. При регулярному використанні сироватки спостерігається видиме зменшення глибини зморшок та заломів, вирівнювання рельєфу та тону шкіри, воно набуває здорового та сяючого вигляду.<br />

Age-Stopping Face Concentrate забезпечує:

• ліфтинг обличчя;

• стимуляцію синтезу колагену в шкірі, зменшення інтенсивності міміки;

• посилення тонусу шкіри, стабілізацію мембран клітин;

• вирівнювання рельєфу та тону шкіри, активізації обміну речовин в клітинах;

• зволоження, живлення, вітамінізації шкіри;

• захист колагену від руйнуючих ензимів;
Модель:00250
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)