breadcrumbs_revolution_theme

                            Лінія косметичного догляду LaviNell розроблена на функціональній європейській сировині, є дерматологічно безпечною, ефективною та відповідає всім вимогам сучасного світу.

НАША КОНЦЕПЦІЯ       

  Догляд-    Результат-    Здоров’я !!!

 ДОГЛЯД        

Ефективний та правильний ДОГЛЯД - це  майбутнє Вашої шкіри. Косметика Lavinell (Лавінель) доглядає шкіру  біологічно коректним способом по відношенню до неї і це не просто реклама доглянутості, це правдивий догляд для шкіри. Косметика Lavinell так взаємодіє зі шкірою, що вона починає самостійно нормалізовувати свій клітинний метаболізм, очищатись, вирівнюватись, нормалізовуватись  та відновлюватись в силу активованих власних ресурсів, а також омоложуватись та підтягуватись  завдяки залученим пептидним "інноваціям" в складі продуктів.

Ми розуміємо біохімію шкіри людини і управляємо її процесами в інтересах  краси та здоров'я людей, тому Lavinell,- це  косметика, яка  несе ефективний та правильний догляд.

РЕЗУЛЬТАТ

Ми впровадили останні інноваційні розробки в області косметичної інженерії, щоб бути швидким інструментом для вирішення поставлених косметологічних завдань, застосували силу синергії органічних речовин та використали знання органічної хімії, щоб максимально зберегти життя живих компонентів в складі косметики.

Всі ці знання та дослідження забезпечують неодмінно високий результат догляду за шкірою обличчя та тіла, а найголовніше, - з довготривалим ефектом.   

В основі формул (Лавінель) лежить синергія наступних компонентів:

- Пептиди і пептидні комплекси;

- Патчі Н2О для контролю рівня гідратації шкіри;

- Низькомолекулярна гіалуронова кислота;

- ДМАЕ (Диметиламіноетанол);

- Натуральний Зволожуючий Фактор (НЗФ);

- АНА-, ВНА-, РНА- кислоти, фітинова кислота;

- Полісахариди і амінокислоти;

- СО-2 екстракти, екстракти календули, алоє, центелли, гамамелісу, солодки, лавра, розмарину, зеленого чаю, каштану, Дегідрокверцетин;

-Масла аргани, жожоба, Ши, макадамії, авокадо, грецького горіху,оливки, бабасу, чайного дерева, какао, амаранту, виноградної кісточки, віск бджолиний, сквалан;

ЗДОРОВ’Я

Кожен компонент в складі косметики   безпечний для здоров'я шкіри і організму в цілому. Немає  жодного агресивного та небезпечного складника, що здатні викликати алергічні (окрім індивідульної непереносимості) та канцерогенні ризики.

0% мінеральних  олій, оклюзивних речовин, силіконів, SLS/  SLES та  парабенів.

Натомість є живі та натуральні рослинні екстрати, мацерати, масла та професійні речовини, що з ефектом накопичення приносять значне покращення стану здоров’я шкіри в цілому.

 В основі багатьох кремів лінійки лежить ламеллярная структура крему, яка ідентично відтворює  ліпідний шар епідермісу шкіри людини, тому крем дуже комфортно, якісно та ефективно засвоюється шкірою, це допомагає зміцнювати захисний бар'єр шкіри і в той же час стимулює глибинну доставку активних компонентів крему в більш глибокі шари дерми.

З доглядом від Lavinell ми отримуємо не лише косметичну корекцію шкіри та бажаний ефект догляду, а й при цьому зберігаємо та покращуємо стан здоров’я шкіри, що залишається на роки.