breadcrumbs_revolution_theme

                              НАША КОНЦЕПЦІЯ доглядова косметика, яка доглядає, а не робить видимість догляду.

          Косметична лінійка засобів догляду LaviNell розроблена на функціональній європейській сировині і відповідає всім запитам сучасного світу.

          По-перше, – це БЕЗПЕКА. В основі кожного  нашого крему лежить ламеллярная структура, яка, копіюючи ліпідний шар епідермісу, допомагає підтримувати цілісність захисного бар'єру і в той же час стимулює доставку активних компонентів в більш глибокі шари шкіри. Кожен компонент в складі строго безпечний для здоров'я шкіри і організму в цілому.

          По-друге, це ЕФЕКТИВНІСТЬ. Ми впровадили останні інноваційні розробки в області косметичної інженерії, щоб бути швидким інструментом для вирішення поставленого завдання. В основі формул LaviNell  лежить синергія наступних компонентів:

Пептиди і пептидні комплекси

Ліпосомальна транспортна доставка активних компонентів

Патчі Н2О для контролю рівня гідратації шкіри

Низькомолекулярна гіалуронова кислота

Натуральний Зволожуючий Фактор (НУФ)

Полісахариди і амінокислоти

СО2- екстракти та масла

          І по-третє,   це хороша ІНВЕСТИЦІЯ в майбутнє вашої шкіри, тому що косметика доглядає біологічно коректним способом по відношенню до неї. Ми не робимо рекламу доглянутості, а надаємо правдивий догляд для шкіри, ми так взаємодіємо зі шкірою, що вона самостійно нормалізовує свій клітинний метаболізм, вирівнюється, підтягується в силу власних ресурсів. Ми розуміємо біохімію і управляємо її процесами в інтересах природного здоров'я і краси.

          Вибір на користь натуральності характерний людям, що свідомо турбуються про своє здоров’я. Сьогодні ця тенденція набирає популярності все більше і більше. Відомо, що великі серійні  виробництва та застарілі технології, унеможливлюють динамічно та гнучко реагувати на потреби ринку,  в рецептурах містять велику кількість синтетичних складових, частина яких потенційно небезпечна для здоров’я та навіть життя людини. 

 Ми пропонуємо зовсім інший підхід до турботи про зовнішність −  професійні косметичні засоби з потужними новітніми системами догляду на натуральній та безпечній сировині. Каскадна структура формул, що ідеально збалансована і підібрана під кожну конкретну мету − омолодження, зволоження, відновлення, регенерація, лікування та інше, забезпечить швидкий та якісний результат догляду. Будь-який крем або тонік для обличчя з нашого каталогу − це потужний природний заряд енергії і краси для вашої зовнішності. Основа усіх косметичних продуктів нашої косметики − це унікальна ламелярна структура, що володіє абсолютною схожістю з ліпідами рогового шару шкіри. При нанесенні крему «ламели» ідеально зливаються з міжклітинними ліпідами матриксу шкіри і гармонійно вбудовуються в неї, сприяючи природньому відновленню бар'єрної функції шкіри, активації усіх процесів оновлення, регенерації та імунітету шкіри в цілому.

          Ваша шкіра продовжує дихати і одночасно наповнюється необхідними корисними активами, поживними компонентами та вітамінами, щоб підтримати та відновити своє здоров'я. З нами навіть чутлива шкіра отримає свій якісний  догляд створений природою. Складники косметики відповідають стандартам органічної сертифікації ECOSERT, вся продукція сертифікована згідно норм українського законодавства. Також така косметика призначена для тривалого  використання. 

          В наших косметичних засобах ви не знайдете парабени, нафто-продукти, мінеральні масла, ЕДТА, SLS (Лаурилсульфат натрію), ПЕГ, ППГ та інші розчинники, які порушують рН-шкіри і руйнують природний гідроліпідний її баланс. Наші косметичні засоби не містить диметикону, вазеліну, полісилоксану і інших силіконів, які утворюють оклюзивну плівку і порушують метаболізм шкіри, та не включає агресивних консервантів і алергенних ароматизаторів.