Масаж тіла

Якісний масаж у Львові в комфортному салоні Lavinell

Серед усіх SPA процедур послуги масажу є найбільш затребуваними. На сьогодні ми можемо насолодитися не менш, ніж сотнею масажних напрямків і практик. Масаж є активним лікувальним методом, який виконують руками або з допомогою спеціальних рухів з використанням спеціального обладнання з метою досягнення лікувального чи косметологічного ефекту. У здорової людини є природнє бажання підтримувати м'язи в тонусі, знімати набряклість та втому. Якщо ж вас турбують біль у спині або шиї, були травми на ногах або руках, то звичайно масаж сприятиме поліпшенню функціонування м'язів і опорно-рухового апарату. Для посилення ефективності послуги масажу проводять з використанням масажних масел, гелів або лікувальних мазей. Існують дві школи масажу, які відрізняються одна від одної механізмами дії та технікою виконання. Послуги масажу є ефективними при профілактиці захворювань опорно-рухового апарату.

Навіщо потрібен масаж?

Оздоровчий масаж – один з елементів здорового способу життя. Записуватись на послуги масажу необхідно до грамотного професіонала, Ви відпочиваєте, але насправді – м'язи отримують навантаження. Ви працюєте на своє здоров'я, на своє майбутнє. На себе. Працюєте лежачи, в теплі, під приємну, розслаблюючу музику, коли про Ваше здоров'я піклуються чуйні руки професійного фахівця з масажу. Серед послуг, які надає наш професійний масажист представлено практично всі види масажу.

Які результати ви отримуєте після масажу?

Існує просто величезна кількість масажних практик, такі процедури можуть проводитися для:

  • поліпшення загального стану організму;
  • підвищення імунітету;
  • лікування конкретних патологій; відновлення після операцій та захворювань;
  • поліпшення стану шкіри;
  • підвищення тонусу тіла;
  • усунення больових відчуттів;
  • розслаблення м'язів.

Послуги масажу покращують постачання суглобів і прилеглих тканин кров'ю, зв'язки стають більш еластичними, збільшується амплітуда рухів в тазостегновому, плечовому, ліктьовому, міжхребцевих суглобах. Внаслідок перенесених навантажень і мікротравм в суглобах можуть спостерігатися малорухливість, набряклість. За допомогою масажу можна не тільки позбутися від цих хворобливих явищ, а й попередити їх. Крім того, вчасно проведений масаж попереджає пошкодження хрящової тканини, що веде до виникнення артрозу.

Кому необхідний масаж?

Масаж є необхідний представники найрізноманітніших професій, які змушені проводити велику кількість часу на роботі в сидячому або ж просто статичному, положенні. При такій роботі спостерігаються неприємні відчуття в області. Як тільки ви помічаєте такі неприємні відчуття або дискомфорт з боку опорно-рухового апарату, необхідно виправляти цю ситуацію та якомога швидше записатися на лікувальний або релаксуючий масаж. В нашому салоні надаємо послуги масажу: антицелюлітного, медового, лімфодренажного, релаксуючого, спортивного та ін. Послуги масажу проводить кваліфікований масажист з досвідом роботи.Масаж спини

Масаж спини

Масаж спини передбачає опрацювання шийного-комірцевого зони,грудного, поперекового та крижового відділів,сідничні м'язи та руки.Це найефективніший засіб у боротьбі з болючими відчуттями в м’язах спини. Ефект, який отримуємо від масажу,впливає не лише на поверхневі та глибокі м’язи спини,але і на внутрішні органи,оскільки спина є великою рефлексогенною зоною.

Масаж виконує спеціаліст з досвідом роботи 10 років.

Тривалість 45 хв - 500 грн
60 хв - 800 грн
90 хв - 1000 грн
Модель:00013
Вакуумний апаратний масаж тіла

Вакуумний апаратний масаж тіла

Вакуумний масаж активно застосовують для лікування локального целюліту в ділянці сідниць, живота, задній поверхні стегон. Також цей вид масажу застосовують і для всього тіла. Завдяки ньому відбувається тонізування м’язів усього тіла, відновлюється пружність шкіри, розсмоктуються рубці та стрії («розтяжки» на шкірі), відбувається моделювання фігури.

Тривалість: 45 хв
Модель:00014
Загальний оздоровчий масаж тіла

Загальний оздоровчий масаж тіла

Загальний оздоровчий масаж тіла – це та процедура, що дозволяє розслабитися справді всьому тілу. Масаж може тривати 60хв або 90хв. В залежності від тривалості можна долучати додаткові зони опрацювання ( наприклад стопи, голова, грудина) та обирати акцент уваги на проблемні ділянки тіла (наприклад спина).
Майстер масажу має 10 років досвіду та володіє різними методиками масажу, роботи з мʼязами, детально розбирається та відчуває тіло пацієнта, може провести діагностику та виявити причини проблем, тригерні зони, спазмовані мязи і тд. Після масажу всі м’язи розслабляються та відпускають зажими, спазми та болі. Під час глибокого мязевого релаксу відбувається прилив крові та відтік застояної лімфи. Це покращує самопочуття, придає сил та енергії тілу, відновлює легкість рухів.
Модель:00017
Лімфодренажний масаж тіла

Лімфодренажний масаж тіла

Лімфодренажний масаж - це лікувальний масаж з терапевтичною дією стимуляції руху лімфи та її очищення. Ця методика набула особливої популярності в наші дні.
При малорухливому способі життя, сидячій роботі вона стала більш ніж актуальною.
Що таке лімфодренажний масаж? Це різновид масажу, який дозволяє посилити обмін речовин, прискорити кровообіг і рух лімфи, зміцнити імунну систему.
Лімфа виконує основну функцію імунітету, це виведення токсинів з організму. Вона схильна гуснути та застоюватись, спричиняти набряки та лімфостаз. При цьому порушується робота усіх внутрішніх органів, організм зазнає інтоксикації та з'являються хвороби.
Тривалість : 60 хв
Модель:00016
Реабілітаційний масаж тіла

Реабілітаційний масаж тіла

Реабілітаційний масаж — це вид терапевтичного масажу, спрямований на відновлення функцій м’язів, суглобів та зменшення болю після травм, операцій чи хвороб. Він використовується для поліпшення кровообігу, зняття спазмів та покращення рухомості.Реабілітаційний масаж — це не лише приємний відпочинок для м’язів, але і важлива складова у процесі відновлення тіла після травм, операцій чи хвороб.

Масаж виконує спеціаліст з досвідом 10 років.

Тривалість 60хв - 800 грн
90хв - 1000 грн
Модель:000020
Релаксуючий масаж тіла

Релаксуючий масаж тіла

Масаж релаксуючий - цей масаж, спрямований на глибоке розслаблення і відновлення енергетичного балансу. Даний масаж допомагає швидко відновитися після стресу і уникнути захворювань пов'язаних з постійним нервовим напруженням.

Показання :
-При депресії,
-Занятті спортом,
-Апатії, дратівливості,
-Стресі, перевтомі,
-Порушенні сну і почуття тривоги,
-Психоемоційних навантаженнях.

Масаж виконує спеціаліст з досвідом 10 років.

Тривалість: 60 хв - 800 грн
90 хв - 1000 грн
Модель:000018
Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – це спеціалізований масаж, який є природним способом усунення целюліту. Антицелюлітний масаж чинить сильний тиск на ділянки шкіри, уражені целюлітом, що в результаті руйнує токсини та жир, одночасно покращуючи кровообіг у цій галузі. Загальна теорія у тому, що можна маніпулювати шкірою, фізично рівномірно розподіляючи кишені жирових клітин під шкірою, з допомогою ручного антицелюлітного масажу.

Тривалість: 70 хв
Модель:00012
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)