Крем Зволоження та Регенерація з гіалуроновою кислотою та антисептичною дією PatchH2O Face Cream with Calendula infuse
Екстракт календули забезпечує м’яку антисептичну дію, контролює чистоту пор. Комплекс активних компонентів стимулює регенерацію, відновлює пружність і еластичність шкіри, запобігаючи її зневодненню.
Інноваційна формула з запатентованим зволожуючим комплексом та антисептичною дією для щоденного захисту та регенерації шкіри
- Модель:Крем для обличчя
- 96
- Бренд:LaviNell
- Термін використання :24 міс.
- Тип косметики:космецевтика, професійна косметика
- Тип шкіри:всі типи шкіри
Patch H2O Face Cream with Calendula infuse
Зволожуючий та регенеруючий крем з антисептичною дією
Опис продукту:
Patch H2O Face Cream — це інноваційний крем для глибокого зволоження та комплексного догляду, що поєднує інтенсивну гідратацію, заспокійливу дію та відновлення шкірного бар’єру. Завдяки унікальному комплексу полісахаридів крем утворює на шкірі «молекулярну сітку», що поступово віддає вологу, підтримуючи природний баланс зволоження.
Основні властивості:
-
Інтенсивне зволоження до 24 годин без відчуття важкості;
-
Антисептична дія завдяки екстракту календули;
-
Регенерація та еластичність – екстракти солодки та алое активізують природне відновлення;
-
Легка текстура, яка швидко поглинається та не комедогенна;
-
Універсальність – підходить для будь-якого віку, включно з підлітковим.
Активні компоненти:
-
Запатентований зволожуючий комплекс із полісахаридів
-
Фактор NMF (натуральний зволожуючий фактор)
-
Екстракт календули – антисептична дія
-
Екстракт алое – заспокійливий ефект
-
Екстракт кореня солодки – протизапальна дія
-
Вітамін E – антиоксидант
-
Активів: 10.3%
-
pH: 4.9
в сухому місці (при t = 5°С до 20°С) подалі від тепла та прямого сонця. Після відкриття використовувати 12місяців.
Невелику кількість крему нанести на очищену шкіру обличчя легкими масажними рухами.